استقلال با پنجره بسته به پرسپولیس پاتک زد:

دومین یاغی این فصل هم معرفی شد.

مهاجم گل‌نزن پرسپولیس در استقلال! «آرمان رمضانی» از پرسپولیس به استقلال رفت پس از درخواست فرهاد مجیدی جهت جذب رمضانی مهاجم پرسپولیس به این تیم، مددی مدیرعامل استقلال با این مهاجم به توافق رسید و او با قراردادی یک سال و نیمه از پرسپولیس به استقلال پیوست.

حضور ستاره لیگ برتر در پرسپولیس قطعی شد + عکس

آرمان رمضانی (زادهٔ ۱ تیر ۱۳۷۱ - ماسال) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

رمضانی سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس، سایپا، گل ریحان، پاس همدان، فجر سپاسی، مس رفسنجان و ملوان را در کارنامهٔ خود دارد.

Screenshot_2021-03-13 آخرین خبر on Instagram “ مهاجم گل‌نزن پرسپولیس در استقلال «آرمان رمضانی» از پرسپولیس به استقلال رفت [...]

در ۱۸ شهریور ۱۳۹۹، آرمان رمضانی با قراردادی به مدت ۲ سال، به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست و در اسفند ۱۳۹۹ با توجه به ناکامی در این تیم از پرسپولیس جدا شد.نخستین بازی او برای پرسپولیس، در ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در ورزشگاه بنیاد قطر در مسابقه‌ای برابر التعاون بود که با پیروزی ۱ بر ۰ پرسپولیس، همراه شد.او در یک انتقال غیر منتظره در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ با عقد قراردادی یک و نیم ساله به باشگاه استقلال پیوست.

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر