ماجرای عکس نا متعارف عادل فردوسی پور خبر ساز شد.

چندی پیش یک عکس نامتعارف از امیر فردوسی پور (برادر عادل فردوسی پور) به همراه دو خانم در فضای مجازی منتشر شد که باعث ایجاد حرف و حدیث های بسیاری در خصوص روابط امیر فردوسی پور (برادر عادل فردوسی پور) شد. امیر فردوسی پور در سال ۱۳۶۳ در شهر تهران به دنیا آمد او و عادل فردوسی پور اصالتاً اهل شهر کرمان هستند و دارای یک خواهر بزرگتر از خود می باشند. امیر فردوسی‌پوربه واسطه برادرش در بین بسیاری از چهره‌های فوتبالی و هنرمندان شهرت دارد.

امیر فردوسی پور در ۱۸ سالگی برای ادامه تحصیلات به کشور آلمان رفت و پس از گذراندن دوره درسی خود به ایران بازگشت. او پس از بازگشت به ایران با توصیه برادرش به فعالیتهای تدارکاتی و تولید در برنامه های تلویزیونی که عادل فردوسی پور حضور داشت پرداخت.

عادل فردوسی پور پیش از این به عنوان یک مجری سرشناس در برنامه پرطرفدار ۹۰ حضور داشت و امیر فردوسی پور به برادرش در تدارک و تولید این برنامه به کمک می کرد. تا کنون در خصوص موضوع ازدواج و همسر امیر فردوسی پور مطلبی منتشر نشده است. امیر فردوسی پور به همراه برادرش عادل فردوسی پور مهمان برنامه خندوانه شدند و بسیاری از مردم و بینندگان با برادر عادل فردوسی پور و فعالیت‌هایش آشنا گشتند.

این دو برادر معروف بعد از مدتی مهمان برنامه دورهمی شدند و در خصوص فعالیت‌های تلویزیونی خود با مهران مدیری مجری برنامه گفت و گو کردند. بعد از مدت‌ها پخش برنامه پرطرفدار ۹۰ با اجرای عادل فردوسی‌پور این برنامه در نهایت به دستور رئیس شبکه سوم سیما از آنتن این شبکه حذف شد. مهدی امیرپور، سردبیر آی‌ اسپورت در همین ارتباط در توییتر نوشت: ‌۲۰سالِ آزگار دوشنبه‌ شب‌ها در شبکه‌۳ در کوچه گلخانه پله‌ها را دوید تا آیتم‌های نود را برساند…

قرار گذاشتیم در رستورانی سر همان کوچه او را سورپرایز کنیم تا تیم نود این دوشنبه هم به رسم ۲۰سال گذشته کنار هم باشند؛  گویا عکس منتشر شده مربوط به همان مراسم می باشد.

 

ارسال نظر