بعد از برگزار شدن مرحله یک شانزدهم مسابقات نهایی جام حذفی بالاخره انتظارها برای پیوستن ستاره تیم پدیده خراسان به پرسپولیس قطعی شد.

به نظر می رسد تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین روزهای نقل و انتقلات زمستانی خود به تمامی اهداف خود در نقل و انتقالات دست پیدا کرده است.یکی از نزدیکان فرشاد فرجی، مدافع تیم فوتبال پدیده مشهد از حضور قطعی این بازیکن در تیم پرسپولیس تهران خبر داد.فرجی امیدوار است عملکرد خوبی در پرسپولیس داشته باشد. او با گذاشتن پستی در اینستاگرام خبر از حضور فرشاد فرجی در پرسپولیس را داد.

پرسپولیس

نگاهی به زندگی شخصی فرشاد فرجی

فرشاد فرجی (زادهٔ ۷ آوریل ۱۹۹۴ در قائمشهر) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که در باشگاه فوتبال شهرخودرو خراسان و در پست مدافع بازی می کند.

باشگاه‌هایی که وی در آن‌ها بازی کرده‌است؛ راه‌آهن، صنعت نفت، سایپا، خونه به خونه و نساجی می‌باشند.

فرشاد فرجی 1

عاشقین نساجی

فرشاد فرجی، مدافع موفق نساجی در فصل هجدهم که توانست با نمایشی موفق در این تیم، به بازیکنی تاثیرگذار برای سرخ‌ها تبدیل شود در خصوص فصلی که گذشت می‌گوید: مسلما خیلی خوشحالیم که در اولین تجربه لیگ برتری نساجی موفق شدیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم و مهمترین هدف که بقا بود را به دست بیاوریم. روزهای سختی هم داشتیم اما هواداران باعث می‌شدند با قدرتی باورنکردنی در هر بازی تلاش کنیم تا شرایط را به سود خودمان کنیم.

وی ادامه داد: شما به تیم‌هایی که در جدول پایین‌تر از ما قرار گرفته‌اند نگاهی بیندازد متوجه کار بزرگ ما خواهید شد. هرچند ما اهداف بزرگتری داشتیم و انتظاری که از خودمان داشتیم بیشتر بود. مطمئنا در فصل آینده باید برنامه بهتری تدارک دیده شود تا شرایط سخت و پر استرسی را نه هواداران و نه بازیکنان دنبال نکنند. تیم‌های خوبی در جدول حضور دارند و اینطور نیست که فصل آینده بشود راحت از بقا مطمئن بود.

از مسوولان استانی و مدیران باشگاه این خواسته را داریم تا برنامه و تصمیمات بهتری برای اینکه بزرگترین عشق هواداران قائمشهری که مسلما نساجی مازندران است را تدارک ببیند و اتفاق ناخوشایندی رخ ندهد. برای این صعود به لیگ برتر و بقا تلاش بزرگی صورت گرفت و نباید به سادگی آن را از دست داد که هیچ کس نمی‌تواند تضمین بدهد بازگشت به این جایگاه آسان خواهد بود.

فرشاد+فرجی

به عنوان یک بازیکن بومی مطمئنا تلاش بیشتری داشتم تا بتوانم انتظارات را برآورده کنم. همه بازیکنان البته اینطور بودند و هیچ کس وقتی که پا به استادیوم وطنی می‌گذارد روی پای خودش نیست و آن جو یک انرژی بزرگ می‌دهد. خوشحالم که توانستم نظر کادرفنی و همچنین هواداران را جلب کنم و رضایت آنها را در پی داشته باشم. یک گل زدم و چهار پاس گل دادم و بهرحال از عملکرد خودم رضایت دارم. کار سختی را دنبال می‌کردیم و همه چیز در حد ایده‌آل نبود اما باید برای این تیم به بهترین و بالاترین حد عمل می‌کردیم و خوشحالم که هواداران رضایت دارند.

ارسال نظر