در حال که اکثر تیم های لیگ برتری به کار خود در نقل و انتقالات پایان داده اند اما تیم فوتبال پرسپولیس همچنان روی نقاط ضعف و قوت خود کار میکند.

تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر فوتبال این روزها در سکوت خبری در بازار نقل وانتقلات فعالیت دارد. پرسپولیس امسال به مانند سال های گذشته در هر سه جام مدعی به شمار می آید. تیم فوتبال پرسپولیس برای تحقق آرزوی دیرینه خود و قهرمانی در جام باشگاههای آسیا به دنبال تقویت تیم خود می باشد.احمد نورالهی از بازیکنانی است که در پایان این فصل قراردادش با پرسپولیس به پایان می رسد و مذاکرات مدیران با او برای تمدید قرارداد ادامه دارد.

نورالهی.jpg2

هافبک پرسپولیس که با ۶ گل بهترین گل زن تیم یحیی گل‌محمدی در لیگ بیستم محسوب می‌شود، یکی از بازیکنانی است که سرمربی پرسپولیس تاکید زیادی روی قراردادش دارد و به همین دلیل بود که نوراللهی طی روزهای گذشته به باشگاه رفت تا با سمیعی و همکارانش جلسه داشته باشد.

پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به نوراللهی، تمدید قرارداد برای ۳ فصل آینده بوده و برخی اخبار حاکی از آن است که شاید طرفین برای تمدید ۲ ساله به توافق برسند منتهی این توافق، منوط به رضایت طرفین از قرارداد مالی جدید نوراللهی خواهد بود.

احمد نور اللهی، بازیکن باتجربه پرسپولیس، چند روز پیش برای تمدید جلسه ویژه ای با مدیران داشت اما هنوز توافق نهایی در این زمینه صورت نگرفته است.

در این راستا با خبر شدیم مذاکرات طرفین برای رسیدن به توافق نهایی ادامه دارد و پالس‌های مثبتی در این میان از سوی دو طرف دیده می‌شود تا در نهایت پرسپولیس با نور اللهی بر سر جزییات تمدید به توافق‌های برسد. به نظر می‌رسد تا قبل از پایان سال این اتفاق رخ بدهد.

 

 

ارسال نظر