عملکرد تیم استقلال در فصل اول بسیار ضعیف بود.که منجر به تغییر مربی خود شد .فرهاد مجیدی مربی جدید استقلال در حال یارگیری برای تیم خود می باشد.

مدافعین تیم استقلال در خط دفاع در این فصل خوب ظاهر نشدند.فرهاد مجیدی به تمام بازیکنان گفت :که به تمام شما احتیاج دارم برای این که  تیم استقلال را به قهرمانی برسانیم.و به همه گفت که در این فصل این که کسی بخواهد از تیم برود امکانش نیست.فرهاد مجیدی به جذب بازیکن برای دفاع است .که شاهین طاهرخانی مدافع سابق تیم استقلال که ابتدای فصل به دلیل عدم اعتقاد فکری تصمیم  به جدایی از جمع آبی‌ها گرفت و راهی پیکان شد با بازگشت فرهاد مجیدی در آستانه حضور دوباره در تیم استقلال است.

طاهرخانی تا مرز یاغی شدن هم پیش رفت اما درنهایت رقم بالای درخواستی او باعث شد تا سرخ‌ها قید او را بزنند. هر چند او بعد از پیوستن به پیکان در شب آخر نقل و انتقالات در این تیم هم به بازی گرفته نشد.

فرهاد مجیدی

با این همه مجیدی به این بازیکن اعتقاد خاصی دارد. او در اولین دربی دوران مربیگری خود طاهرخانی را در ترکیب اصلی استقلال قرار داد و این بازیکن حتی در لیگ قهرمانان آسیا در زمان مجیدی به میدان رفت.

شاهین طاهر خانی

باید دید ماجرای این مدافع جنجالی که در این فصل روزهای پرخبری صرفا به لحاظ حاشیه داشته به کجا خواهد انجامید. استقلال در خط دفاع مرادمند، دانشگر، یزدانی و عارف غلامی را در اختیار دارد اما مدافعان این تیم  در این فصل موفق ظاهر نشدند تا حالا خبر بازگشت طاهرخانی شنیده شود.

 

ارسال نظر