تیم پرسپولیس با شروع نیم‌فصل لیگ بیستم در اولین گام برابر سایپا قرار خواهد گرفت.

پرسپولیس که با روندی موفق طی پنج بازی پایانی نیم فصل اول، در نهایت به صدر جدول دست یافت، اکنون در آغاز دور برگشت امیدوار به کسب اولین برد برابر نارنجی‌پوشان سایپا است. آنها علیرغم عملکردی موفق برابر این تیم در بازی رفت، با حملات فراوانی که داشتند نتوانستند به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست یابند.

حامد لک بار دیگر درون دروازه حاضر خواهد شد و امیدوار است با کلین‌شیتی دیگر همچنان به حضورش در صدر جدول گلرها از حیث آمار فردی حاضر باشد و به تیمش نیز برای دستیابی به نتیجه کمک کند.

با پایان مصدومیت محمدحسین کنعانی‌زادگان او جایگزین کمال کامیابی نیا خواهد شد تا هافبک دفاعی سرخ‌ها به نیمکت منتقل شود. کنعانی در این بازی کنار سیدجلال حسینی در قلب دفاعی سرخ‌ها قرار خواهد گرفت . دو مدافع میانی پرسپولیس که سابقه بازی در سایپا را نیز در کارنامه دارند و امروز کار سختی مقابل ضدحملات برنامه‌ریزی شده حریف خواهند داشت.

پرسپولیس

در سمت چپ دفاعی هم سعید آقایی در ترکیب حضور دارد و در سمت مقابل مهدی شیری برای این تیم به میدان خواهد رفت. دو بازیکنی که در آخرین جدال نیم فصل و برابر گل‌گهر یک روز فوق‌العاده را پشت سر گذاشتند و اکنون باید دید این فضا را مقابل نارنجی‌پوشان هم پیش رو خواهند داشت یا خیر.

سایپا

در خط میانی پرسپولیس بدون تغییر نسبت به آخرین بازی خود برابر سایپا حاضر می‌شود. احمد نوراللهی به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن این فصل از نظر آمار فردی در کنار خود میلاد سرلک را می‌بیند و در دو سمت این تیم هم احسان پهلوان و سیامک نعمتی وظیفه اضافه شدن به خط حمله و طراحی حملات و بازیسازی را برعهده دارند.

در خط حمله باز هم زوج امید عالیشاه و وحید امیری در زمین حاضر خواهند بود. عالیشاه با روندی قابل توجه در پاس گل و گلزنی جایگاه ثابتی نصیب خود در ترکیب کرد و با امیری به دنبال گلزنی در این جدال خواهند بود. یحیی گل محمدی امید زیادی داشت تا مهدی ترابی به این بازی برسد اما مجوز بازی او برای ای بازی صادر نشد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

حامد لک

سیدجلال حسینی

محمدحسین کنعانی‌زادگان

مهدی شیری

سعید آقایی

احمد نوراللهی

میلاد سرلک

سیامک نعمتی

احسان پهلوان

وحید امیری

امید عالیشاه

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها