علیرضا خمسه بازیگر سینما و تلویزیون این بار با نقشی متفاوت به جعبه جادوئی باز می گردد.

علیرضا خمسه‌نیا (زادهٔ ۹ بهمن ۱۳۳۱ در تهران) هنــــــــرپیشه، فیـــــــلم‌نامه‌نویس، کـــارگردان و مجری تلویزیونی ایرانی است. علیرضا خمسه بازیگری در سینما را در سال ۱۳۶۰ با فیلم مرگ یزدگرد آغاز کرد. علیرضا خمسه  برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد مکمل از بیست و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۸۷ برای بازی در فیلم بیست است. او قرار امشب از آخرین فعالیت خودش در تلویزیون رونمائی کند.

خمسه 2

قسمت اول مجموعه تلویزیونی «چوب‌خط» به کارگردانی حمید بهرامیان و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور، امشب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود.

در ادامه می‌توانید گفت‌وگویی از علیرضا خمسه، یکی از بازیگران این سریال را مطالعه کنید.

سریال چوب‌خط برای شما چه جذابیتی داشت که شما را برای بازی وسوسه کرد؟

همیشه علاقه‌مند هستم در آثاری بازی کنم که برای زمان خاصی پخش می‌شود. در ابتدا قرار بود سریال چوب‌خط در ایام نوروز روانه آنتن شود و من دوست داشتم برای نوروز کاری داشته باشم، به همین دلیل در این سریال حضور پیدا کردم. البته پخش این سریال در روزهای پایانی سال هم جذاب است و امیدوارم مردم با تماشای آن لذت ببرند و جذب‌شان کند.

مخاطبان قرار است شما را در قالب چه شخصیتی به تماشا بنشینند؟

نمی‌توانم توضیح زیادی درباره نقش بدهم، چون قصه لو می‌رود. در این سریال نقش متفاوتی را بازی می‌کنم با دو جنس رنگ رفتاری. یعنی این شخصیت در دو جایگاه دیده می‌شود که فکر می‌کنم تماشای آن برای مخاطبان هم جذاب باشد.

چوب خط

برایتان سخت نیست در روزگار کرونایی و آن هم به‌ناچار بدون ماسک در فضای کار باشید، چون گریم‌تان مشکل پیدا نکند، کار کنید؟

کار در روزگار کرونایی سخت است، به‌ویژه این‌که در چنین شرایط سخت همراه با خطر کار می‌کنیم، اما دستمزد کار قبلی‌ام را هنوز دریافت نکرده‌ام. شش ماه از کار من در سریال زمین گرم گذشته، اما هنوز نه‌تنها من، بلکه دیگر عوامل هم دستمزدهایشان را دریافت نکرده‌اند و منتظر هستیم که این اتفاق بیفتد. حال شما تصور کنید باز هم در این روزگار این سختی را به جان خریدم و بازی می‌کنم.

فکر می‌کنید چه دلیلی باعث شده تا دوباره این خطر را بپذیرید و در سریال بازی کنید؟

مسلما توجیه این کارم فقط عشق و علاقه به مردم است و نمی‌تواند توجیه دیگری داشته باشد. امیدوارم مردم از تماشای سریال لذت ببرند و این اتفاق خوب بیفتد./جام‌جم

 

ارسال نظر