به مناسبت فرا رسیدن سال 1400 جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به همه ایرانی ها تبریک گفت.

بایدن رئیس جمهور فعلی امریکا است، بایدن متولد 20 نوامبر 1942 می باشدو بایدن در شهر پنسیلوانیا به دنیا آمده است.بایدن در دوران کودکی به دلیل لکنت زبان خود مورد تمسخر قرار می گرفت در نهایت بایدن با حفظ شعرهای ویلیام باتلر یتس ایرلندی و رالف والدو امرسون آمریکایی بر این مشکل فائق آمد.

بنابراعلام کاخ سفید، رئیس جمهور آمریکا در پیامی عید نوروز را تبریک گفت.

 جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در پیامی فرا رسیدن عید نوروزرا شادباش گفت و تاکید کرد که آینده‌ای بهتر در راه است.

بایدن در این پیام تاکید کرد:بهار نماد جاودان زندگی نو و زایش دوباره است و دل‌های مردم از آمریکا تا ایران، آسیای میانه، قفقاز، خاورمیانه، و اروپا آکنده از نور و امید می‌شود. این همان پیام و شادی نوروز است که ما با انداختن یک سفره هفت سین در کاخ سفید، آن را گرامی می‌داریم.

سوتی بایدن که حتی کاخ سفید هم نتوانست آن را سانسور کند+عکس

وی گفت: این پیام، امسال شاید بیش از هر زمان دیگر، به شدت مورد نیاز است. پس از آن همه رنج و خسران، [این پیام] برای ما یادآور آن است که روزهای بهتری در پیش است و همه ما باید برای دستیابی به آینده‌ای مشترک و برخوردار از صلح، رفاه، و درک بیشتر با هم کار کنیم.

رئیس جمهور آمریکا گفت:در حالی که ما همچنان به پیشرفت‌هایمان در برابر کووید-۱۹ ادامه می‌دهیم، من امیدوارم که به زودی جشن‌های مجازی ما به همان احساس شادی و در جمع بودن در زمان‌هایی که با خانواده و دوستان‌مان گرد هم می‌آییم، بازگردد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر