پیدا شدن یک موجودی عجیب و غریب در اعماق اقیانوس هند همه را ترساند.

انتشار مجدد ویدئویی از یک موجود عجیب الخلقه در اعماق اقیانوس هند مورد توجه کاربران قرار گرفته است.رویت یک موجود عجیب الخلقه در عمق ۳۷۰۰ فوتی اقیانوس هند، به سوژه داغ رسانه های خارجی تبدیل شد.ویدئو این موجود عجیب الخلقه در حالی که دو بار به شکلی ترسناک تغییر شکل داده و ناگهان از مقابل دوربین ناپدید می‌شود.

در این ویدئو این موجود که به شکلی عجیب دو بار تغییر شکل می‌دهد در اعماق ۳۷۰۰ فوتی اقیانوس دیده می‌شود.

این ویدئو نخستین بار در یکی از کانال‌های یوتیوب با نام Captain JRD منتشر شد. بنا به ادعای این شبکه اجتماعی این ویدئو توسط ROV (دستگاه کنترل از راه دور) ضبط شده و محل تهیه این ویدئو در سواحل شرقی آفریقا در اقیانوس هند بوده است.

در ابتدای ویدئو این موجود توپ مانند با شاخک‌های عجیب که در اعماق اقیانوس شناور است دیده می‌شود. لحظاتی بعد ناگهان این موجود تغییر شکل داده و برجستگی‌هایی رنگی در اطراف آن پدیدار می‌شود. در ادامه ناگهان این موجود به شکل یک تکه پارچه تبدیل شده و از مقابل دوربین ناپدید می‌شود.

بنا به گزارش یکی از سایت‌های انگلیسی این ویدئو اولین بار در سال ۲۰۱۳ منتشر شد، اما به تازگی نیز پس از انتشار مورد توجه قرار گرفته است. انتشار مجدد این ویدئو مورد توجه کاربران قرار گرفت و تبدیل به ویدئویی پربازدید شد. با این حال هنوز نام این موجود عجیب مشخص نشده است.

ارسال نظر