راز این جنایت هولناک چه بود؟آیا مادری بی رحم در این جنایت نقش داشته است؟

پایگاه داده های آنلاین دی ان ای در آمریکا راز قتل یک زن را پس از 26 سال فاش کرد.به تازگی اخباری از قتل هولناک از مادرانی بی رحم به گوش می رسد که فرزندان بی گناه خود را به قتل می رسانند.این بار راز این قتل در آمریکا فاش شد.

 چندی قبل این زن نمونه دی ان ای خود را به پایگاه داده های ژنتیک داد اما پس از این اقدام خیلی زود رازی را که 26 سال پنهان کرده بود فاش شد و پلیس بر اساس این نمونه فهمید که این زن 50 ساله متهم به قتل نوزاد تازه متولد شده‌اش در سال 1997 میلادی است.

سخنگوی پلیس با بیان این موضوع عنوان کرد که نمونه ژنتیکی افشا کرد که متهم 26 سال پیش نوزاد پسرش را در سرویس بهداشتی یک پمپ بنزین به دنیا آورد و او را در سطل آشغال انداخت تا بمیرد و پلیس پس از چند روز جسد پسربچه را در سطل پیدا کرد.

اکنون این زن 50 ساله به اتهام قتل فرزندش بازداشت شده و پرونده اش تحت بررسی است

کشف جسدی دیگر از یک نوزاد در قبرستان

1

گفته می‌شود این جسد مربوط به یک نوزاد چند روزه بوده که در فضای یکی از قبرستان های این شهر رها شد و عکس آن به سرعت در فضای مجازی شهر منتشر شد.

تا کنون هیچ نهاد و مسئول پاسخگویی در این باره اظهار نظر نکرده است.

برخی شهروندان استان ،نداشتن هزینه کفن و دفن این نوزادان که بر اثر فقر فوت می‌شوند را علت این رهاسازی‌ها از سوی والدین‌شان می دانند.برخی دیگر نیز معتقدند این نوزادان ، فرزندانی نامشروع هستند

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر