عکس قاتل 3 دختر و 4 زن و مرد بیگناه پخش شد!

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان ضمن تشریح جزئیات قتل پنج عضو یک خانواده در شهرستان کنگان، گفت: قاتل سابقه ارتکاب قتل در سال ۷۳ را داشته و با رضایت اولیای‌ دم از زندان آزاد شده بود و پس از آن همان قاتل به جرم حمل مواد مخدر نیز ۲۰ سال در کشور قطر زندان بوده است.سرهنگ رهام رضایی درباره جزئیات قتل اعضای یک خانواده در شهرستان کنگان، اظهار کرد: قاتل پسر عموی این خانواده است که ساعت حدود 21 شب گذشته وارد خانه میشود. ، قاتل با اسلحه جنگی کلاشینکف، مادر بزرگ، سه خواهر و یک جوان خواستگار یکی از دخترهای خانواده را به قتل رسانده و متواری شده است.

خودکشی دردناک پدری پس از قتل دخترش در شاهرود!

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان تصریح کرد: متهم سابقه ارتکاب قتل در سال 73 را داشته و با رضایت اولیای‌دم از زندان آزاد شده بود و پس از آن به جرم حمل مواد مخدر نیز 20 سال در کشور قطر زندان بوده است.

Screenshot_2021-03-19 Rokna NEWS پایگاه خبری رکنا on Instagram “به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان کنگان ضمن تشریح جزئی[...](1)

وی با بیان اینکه قاتل بعد از وقوع قتل متواری شده است، خاطرنشان کرد: پلیس به صورت ویژه در حال تلاش برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم است.

به گفته این مقام انتظامی، طبق شواهد و مدارک و بررسی‌های به عمل آمده انگیزه قتل، اختلافات خانوادگی بوده است

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها