فوتبالیست‌های نوشهری شب گذشته در جاده چالوس گرفتار بهمن شدند و یک نفر نیز به کام مرگ فرورفت.

اتوبوس تیم فوتبال شهرداری نوشهر در مسیر بازگشت به استان مازندران، گرفتار بهمن شد و یکی از اعضای این تیم  فوتبال در این حادثه تلخ جان باخت.تیم فوتبال شهرداری نوشهر که در لیگ دسته سوم فعالیت دارد، شب گذشته و پس از برگزاری یک اردو در تهران در حالی که در مسیر بازگشت به مازندران بود، اتوبوس این تیم فوتبال در جاده چالوس گرفتار بهمن شد و متأسفانه یکی از اعضای تیم نوشهری در این حادثه جان باخت.

untitled

غلامرضا بهروان رئیس هیئت فوتبال استان مازندران اظهار داشت: متأسفانه این اتفاق رخ داده است و علاوه بر یک کشته، چندین مصدوم نیز این حادثه داشته است که مصدومان در بیمارستان استان البرز در حال مداوا و رسیدگی هستند. طبق هماهنگی‌های انجام شده رئیس هیئت فوتبال و مسئولان ورزش البرز هم در بیمارستان حضور دارند و در حال رسیدگی به وضعیت ورزشکاران استان مازندران هستند.

واژگونی+اتوبوس

وی افزود: البته چند مصدوم به صورت سرپایی مداوا شدند اما برخی دیگر نیز همچنان در بیمارستان بستری هستند. هنوز در خبرها مشخص نشده کسی که دار فانی را وداع گفته از بازیکنان یا کادر فنی یا مدیریتی تیم بوده است. اما با توجه به مصدومیت 19 نفر به نظر می رسد بازیکنان تیم شهرداری نوشهر به دلیل سقوط اتوبوس با پایین جاده دچار مصدومیت های جدی شده اند. این در حالی است که این تیم آماده می شد تا بازی های خود را از فروردین ماه برگزار کند.

 

 

 

ارسال نظر