سودا حسن زاده آرایشگر مشکین شهری به دست دوستانش به قتل رسید.

نوزدهم اسفند ماه ۹۸،سودا حسن زاده ،زن جوان آرایشگر مشگین شهری منزل خود را به قصد مهمانی خانه رفیق گرمابه و گلستانش ترک کرد،اما دیگر بازنگشت.

در حالی که تلاش خانواده او بدای یافتن ردی از سودا ادامه داشت،جسد سوخته زن جوان توسط یک چوپان در نزدیکی سد احمدبیگلو کشف شد.

رفیق سودا نقشه قتل را کشیده بود

از آنجا که آخرین شب،سودا به قصد منزل دوستش به نان مریم خانه را ترک کرده بود،زن جوان به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب قرار گرفت.این در حالی بود که دوربین های مدار بسته مقابل خانه وی،تصاویر مریم و مرد مورد علاقه اش و برادرش را حین انتقال جسد نشان می داد.

قتل

بالاخره متهمان دستگیر شدند و به قتل سودا اعتراف کردند.

بهاره رهنما:من را تهدید به قتل و آدم ربایی کردند

اعتراف هولناک به قتل زن جوان

مرد مورد علاقه مریم به نام موسی در اعتراف به قتل گفته بود که او و مریم با انگیزه سرقت طلاهای سودا،سناریوی قتل را طراحی کردند.

پس از کشتن وی،جسد را با کمک برادر مریم سوزاندند.

متهمان هفته گذشته در دادگاه محاکمه شدند و رای دادگاه پس از مشورت قضات صادر شد.

قصاص برای قاتل سودا

مطابق رای صادر شده از سوی دادگاه،موسی به اتهام مباشرت در قتل عمدی سودا به قصاص محکوم شد.رای صادر شده پس از پرداخت سهم دیه ولی دم صغیر یعنی فرزند سودا که تقاضای دیه کرد و همچنین پرداخت تفاضل دیه از سوی اولیام دم خواستار قصاص،قابل اجراست.

همچنین موسی به دلیل جنایت بر میت از طریق آتش زدن جسد، به پرداخت یک دهم دیه کامل با احتساب ماه حرام و هفتاد ضربه شلاق محکوم شد.

همچنین وی به اتهام مشارکت در سرقت اموال مقتول به پانزده ماه حبس و تحمل هفتاد و دو ضربه شلاق و رد اموال مسروقه متهم شد.

موسی همچنین به پرداخت پنج میلیون ریال نریمه نقدی بابت تخریب عمدی سیم کارت سودا و ۱۴ ماه حبس بابت آتش زدن عمدی اموال وی محکوم شد.

14 سال حبس برای رفیق خائن سودا

مریم به اتهام معاونت در قتل رفیق خود به تحمل ۱۴ سال حبس محکوم شد.او به اتهام جنایت بر میت به ۲۵ ضربه شلاق،به اتهام مشارکت در سرقت به تحمل پنج ماه حبس و ۲۲ ضربه شلاق و رد اموال مسروقه محکوم شد.

برادر مریم هم به اتهام مساعدت در خلاصی متهمان به ۱۵ ماه حبس،به اتهام معاونت در آتش زدن اموال مقتول به پنج ماه حبس و به اتهام معاونت در جنایت بر میت به تحمل ۲۲ ضربه شلاق محکوم شد.

 

ارسال نظر