اخبار حوادث

بویینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی کاسپین عصر روز چهارشنبه در زمان فرود در فرودگاه اصفهان با شکستن ارابه فرود مواجه شد و از باند خارج شد.

بویینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی کاسپین عصر روز چهارشنبه در زمان فرود در فرودگاه اصفهان با شکستن ارابه فرود مواجه شد و از باند خارج شد. مسافران با استفاده از سرسره‌های نجات از هواپیما خارج شدند. خوشبختانه همه مسافران سالم هستند و آسیبی به کسی وارد نشد.

«رضا جعفرزاده» درباره جزییات مربوط به سانحه پرواز هواپیمای کاسپین در فرودگاه اصفهان افزود: هواپیمای بویینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی کاسپین در ساعت ۱۷:۷ دقیقه امروز هنگام لندینگ در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان دچار نفص فنی در قسمت ارابه فرود شد و نتوانست در باند فرودگاه فرود آید.

وی با بیان اینکه ۱۱۹ سرنشین این پرواز در حال حاضر در سلامت کامل هستند، گفت: یکی از مسافران به هنگام خروج از هواپیما دچار آسیب شده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری توضیح داد: تیم بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری برای برررسی چگونگی بروز اشکال فنی در این هواپیما به فرودگاه اصفهان اعزام شده است.

به گفته جعفرزاده، مسیر پروازی بویینگ۷۳۷ شرکت هواپیمایی کاسپین مشهد- اصفهان بود که به دلیل نقص فنی در ارابه فرود نتوانست فرود آرامی در فرودگاه اصفهان داشته باشد.

 

 

ارسال نظر