اخبار حوادث

دو زن در این تصادف مرگبار جان باختند.

تصادف در رودسر گیلان رخ داد.در جریان تصادف دو عابر خانم جان خود را از دست دادند.این تصادف مرگبار بعد از یک عروسی رخ داده بود.دو فردی که در تصادف جان باختند از همسایگان عروس بودند.تصادف در ساعت ده و نیم شب رخ داد.

ساعت حدود 10:30 دقیقه شب 21 آبان امسال،تصادفی هولناک در محور کلاچای به رودسر رخ داد.در جریان این تصادف 2 خانم 60 ساله جان خود را از دست دادند که میهمان یک جشن عروسی بودند.

بعد از این حادثه در شبکه مجازی شایعه شد که قربانیان این تصادف خاله و مادر عروس بوده اند اما پیگیری خبرنگار رکنا روشن کرد که متوفیان از همسایه های عروس بودند و نسبت فامیلی با آنها نداشتند.

آقای خشنودی پدر عروس خانم در گفتگو با خبرنگار رکنا در مورد جزئیات این حادثه گفت:«شبی که حادثه تصادف اتفاق افتاد عروسی دختر من بود.فقط همین یک دختر را دارم.عروسی در هتل پاپیون رودسر برگزار شد و بعد از مراسم دو خانم از مهمانان از تالار بیرون رفتند.آنها از همسایگان ما بودند که قرار بود شوهر یکی از آنها دنبالشان بیاید.شوهرش بعد از عروسی گفته بود در همین نزدیکی با کسی کاری دارم اما زود برمی گردم.

بعد از اینکه آن آقا به نزدیکی هتل رسیده بود روبروی هتل در سمت دیگر جاده توقف کرده بود.دو خانم در حال عبور از جاده بودند و می خواستند از جدول عبور کنند که یک خودرو پژو با سرعت با آنها برخورد کرده و متاسفانه هر دو خانم جان خود را از دست دادند.»

شایعه مرگ مادر و خاله عروس در شب عروسی اش

پدر عروس در ادامه گفت:«بعد از این حادثه شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد.از جمله اینکه گفته می شد 2 خانم فوت شده خاله و مادر عروس بودند.یکی دیگر از شایعات هم این بود که گفتند این تصادف در بامداد رخ داده اما مستنداتی که پلیس در دست دارد اثبات می کند که این حادثه در حدود ساعت 10:30 شب رخ داد.»

دو خانم فوت شده سکینه برزگری و فاطمه برجی نام داشتند که حدودا 60 ساله بودند.

 

ارسال نظر