مادر بابک خرمدین اعتراف کرد:روم نمیشه بگم بابک با من چی کار کرد!!!

 چند روز پیش بود که بدن مثله شده بابک خرمدین، کارگردان سینما، در سطل‌های زباله شهرک اکباتان پیدا شد؛ در تحقیقات اولیه، پدر و مادر این کارگردان دستگیر شدند و به قتل اعتراف کردند. اما این پایان ماجرا نبود؛ امروز محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران در گفتگو با میزان اعلام کرد که «پدر و مادر خرمدین اعتراف کردند که داماد و دختر خانواده را در سال‌های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۷ را به همان روش به قتل رساندند.»

پدر بابک خرمدین در خصوص انگیزه قتل این ۳ نفر به میزان گفت: بابک، دختر و دامادم دچار فساد اخلاقی بودند هر سه نفر دارای فساد اخلاقی بودند و برای همین از اینکه آن‌ها را به قتل رساندم ذره‌ای وجدانم ناراحت نیست و بابت این موضوع بسیار خوشحال و خرسند هستم.

 مادر بابک خرمدین در پاسخ به برخی مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شود که بابک به خاطر او و همسرش انگلیس را رها کرده و به ایران بازگشته، به میزان گفت: این حرف اصلا صحت ندارد، بابک می‌گفت در انگلیس به من نگاه مناسبی ندارند به همین خاطر به کشور بازگشت و بازگشت او به خاطر علاقه به پدر و مادر دروغ است.

او در واکنش به اظهارات همسرش که گفته بود در صورت آزادی دو فرزند دیگرش را به قتل خواهد رساند، افزود: من هرگز اجازه نمیدادم که این اتفاق بیفتد، فرزندم افشین و آذر فرزندان بسیار خوبی هستند. مادر بابک خرمدین عنوان کرد: از قتل این ۳ عضو خانواده پیشمان نیستم چرا که از هیچ یک از آن‌ها رضایت نداشتم.

او در واکنش به عکس صمیمانه‌ای که از او و بابک در فضای مجازی منتشر شده بود، گفت: بابک گاهی اوقات خوش رفتار می‌شد و گاهی بد رفتاری می‌کرد؛ به نظرم او بیماری روانی داشت. مادر بابک خرمدین افزود: بابک مرا آزار می‌داد، خجالت می‌کشم از رفتار و کردار او سخن بگویم. کدام مادر راضی می‌شود که فرزندش را به قتل برساند.

او در پاسخ به این سوال که فرضیه‌ای مطرح می‌شود که، چون بابک از قتل داماد و دختر مطلع شده بود او را به قتل رساندید، گفت: برای بابک این مسائل مهم نبود و در مورد قتل آن‌ها سوالی نپرسید او در این سال‌ها تنها گاهی اوقات از خواهرش آرزو سراغ می‌گرفت. مادر بابک خرمدین عنوان کرد: همسرم رفتار خوبی با من دارد و هیچ وقت نه مرا آزار داده و نه به من فحاشی کرده است.

ارسال نظر