زن آرایشگر تهرانی با 2 پسر جوان دست به یکی کرد و مشتریان پولدار را به دام می انداخت، این مطلب هشداری برای خانم هایی است که به آرایشگاه می روند.

اعضای یک باند سرقت که دو پسر جوان به همراه زنی جوان بودند دستگیر شدند و مشخص شده زن جوان که در یک آرایشگاه کار می کرده مشتریان خود را که گوشی های گرانقیمتی داشتند به پسران موتور سوار معرفی و از آن ها بعد از خروج سرقت می کردند.

زن آرایشگر با معرفی مشتریان آرایشگاه که گوشی گرانقیمت داشتند، از همدستانش می‌خواست تا از آنها سرقت کنند.

سرهنگ موقوفه‌ ای، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر گفت: به دنبال وقوع چند فقره موبایل‌قاپی در سطح محله نواب، اکیپ‌های ویژه‌ای از تیم عملیات کلانتری نواب موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

پس از چندین روز کار اطلاعاتی، مأموران کلانتری ۱۰۸ نواب با استفاده از شگردهای خاص پلیسی سرنخ‌ هایی از یک متهم را به دست آورده و پس از هماهنگی قضایی طی یک عملیات سه متهم شامل یک زن و ۲ مرد را دستگیر کردند.

سرقت های سریالی از زنان جوان

متهمان در تحقیقات تخصصی پلیس به جرم خود اعتراف کردند و در ادامه مشخص شد نحوه کار متهمان به این صورت بوده که خانم سارق در قالب آرایشگر در یک آرایشگاه کار می‌ کرده اما با شناسایی گوشی گرانقیمت مشتریان موضوع را به دو مرد سارق که با موتورسیکلت بیرون از آرایشگاه در کمین بودند، اطلاع‌رسانی کرده و سارقان به محض خروج مشتری از آرایشگاه اقدام به سرقت موبایل از مالباختگان می‌کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در این عملیات ۵٠ فقره سرقت موبایل‌ قاپی توسط این باند کشف شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

پشت پرده بازداشت زن آرایشگر تهرانی

زن آرایشگر تهرانی پس از دستگیری توسط ماموران پلیس گفت : «پسرجوان به من در اینستاگرام پیشنهاد سرقت را داد. برنامه ریزی دقیقی کرده بودیم؛ پس از شناسایی طعمه ها آن ها را تا بیرون آرایشگاه همراهی می کردم.

این درحالی بود که مشخصات زنان جوان را به ۲ همدستم که در کمین مالباختگان نشسته بودند اطلاع می دادم و ۲ پسر جوان نیز با نقشه از قبل تعریف شده در چشم به هم زدنی اقدام به سرقت موبایل زنان در جلوی این آریشگاه زنانه می کردند. چند بار پشیمان شدم اما به دلیل نیاز مالی این کار دوباره انجام دادم.»

 

 

 

ارسال نظر