تصادف جاده ای در لامر باعث قطع دست موتور سوار بیچاره شد.

تصادف سانحه ای دردناک و غیر منظره ای است که سالانه 1000 بار در ایران اتفاق می افتد.تصادف بر اثر بی احتیاطی رخ می دهد این بار تصادف در جاده لامرد پسر موتور سوار را قطع عضو کرد.

تصادف شدید خودروی زانتیا با موتورسیکلت در محور اتوبان لامرد-مُهر و قطع دست موتور سوار بر اثر این سانحه رانندگی شد.

محمد فرهمند مسئول اورژانس لامرد، از تصادف شدید خودروی زانتیا با موتورسیکلت در محور اتوبان لامرد-مُهر و قطع دست موتور سوار بر اثر این سانحه رانندگی خبر داد

به گزارش رکنا، محمد فرهمند مسول اورژانس لامرد با اعلام خبر تصادف شدید یک خودرو زانتیا در محور اتوبان لامرد -مهر(بالای نورآباد شهرستان مهر) اظهارکرد: ساعت۲۰:۴۴ دقیقه۲۰فروردین ماه ۱۴۰۰ یک مورد تصادف در مسیر اتوبان لامرد-مُهر به اورژانس اعلام کردند که نزدیکترین اورژانس، بیمار را در ساعت ۲۱:۱۷ دقیقه به بیمارستان لامرد انتقال دادند.

فرهمند تصریح کرد: شدت تصادف به حدی بود که دست چپ موتورسوار ۳۰ساله نورآبادی از بالای ارنج از بدن جدا و قطع میشود.

7 ویدیو از وحشتناک ترین تصادف های دنیا+فیلم

وی ضمن دعوت رانندگان به رعایت قوانین رانندگی تصریح کرد: متاسفانه به دلیل یک بی احتیاطی، یک حادثه روی داده و افراد آسیب های مالی یا جسمی می بینند که منجر به قطع عضو یا مرگ میشود.

در این رابطه داود ایرانی مدیر بیمارستان لامرد نیز اظهار کرد: تا این لحظه پیوند دست جوان موتورسوار منتفی است و هم اکنون در بخش ویژه آی سی یو بیمارستان لامرد تحت مراقبت های درمانی است.

 

ارسال نظر