وقوع آتش سوزی گسترده در بیمارستان میلاد همه را شوکه کرد.

فرهاد کاوه‌آهنگران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در خصوص حادثه آتش سوزی در بیمارستان میلاد، اظهار کرد: دقایقی پیش حریق در بیمارستان میلاد به سازمان آتش‌نشانی اصفهان اعلام شد.

کاوه‌آهنگران ادامه داد: آتش سوزی در بیمارستان میلاد گسترده است، اما هنوز اطلاعات دقیقی از میزان خسارات مالی و جانی در دست نیست.

وی ادامه داد: جرقه ای بیرون بیمارستان منجر به حریق داخل بیمارستان شده است اما علت این آتش سوزی همچنان در دست بررسی است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: نیروهای اطفای حریق به محل حادثه اعزام شده‌اند و در حال اطفا و امدادرسانی هستند.

وی ادامه داد: علت این حادثه در دست بررسی است و احتمال می‌رود نقص فنی بوده است. از شش ایستگاه سازمان آتش نشانی اعزام به محل حادثه داشتیم و حریق بیمارستان در کمتر از 10 دقیقه مهار شد. هم اکنون در حال تخلیه دودگرفتی بیمارستان هستیم.

وی افزود: این حریق ۱۴ و ۵۰ دقیقه به مرکز آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ایستگاه‌های یک، ۱۱ و ۱۲ برای امدادرسانی به این حادثه اعزام شده‌اند، ادامه داد: دستگاه‌های چیلر بیمارستان میلاد دچار حریق شده‌اند.

دودزدگی در 4 طبقه بیمارستان میلاد

وی با بیان اینکه در این حادثه دودزدگی در طبقات اول، دوم، سوم و چهارم بیمارستان را داشتیم، افزود: تخلیه دود در حال انجام است.

کاوه آهنگران با بیان اینکه تخلیه اضطراری بیماران را نداشتیم، اضافه کرد: وضعیت بیمارستان کنترل شده است.

 

ارسال نظر