زنی با مراجعه به دادگاه کیفری ادعا کرد که توسط مدیر ساختمان مورد تجاوز واقع شده است.

در این پرونده که در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شد زنی جوان از مدیر ساختمان محل زندگی‌اش به جرم تجاوز شکایت کرد و گفت: مدتی قبل به یک مجتمع مسکونی نقل مکان کردم روز حادثه مدیر ساختمان زنگ در خانه ما را زد و به بهانه اینکه می‌خواهد ببیند سقف حمام چکه می‌کند یا نه وارد خانه شد.

بعد از اینکه حمام را بازدید کرد خودش وارد سالن شد و شروع به صحبت و درد دل کرد بعد هم ناگهان به من نزدیک شد و مرا مورد تجاوز قرار داد.

اما مدیر ساختمان که احضار شده بود ضمن رد این اتهام گفت: این زن دروغ می‌گوید و من هرگز به اینم خانم تجاوز نکرده ام  من سال‌ها در آن ساختمان زندگی کرده‌ام و مدیر هستم این زن به من گفت که مطلقه است و به من پیشنهاد داد با او دوست شوم و اگر از همدیگر خوشمان آمد ازدواج کنیم.

من گفتم دوست ندارم کار خلاف شرع و اخلاق بکنم حاضرم او را صیغه کنم و مدتی با هم رابطه داشته باشیم و اگر رابطه موفق بود با هم ازدواج دائم می‌کنیم و او هم قبول کرد. بعد صیغه محرمیت خواندیم.

اما نمی‌دانم چرا او از من شکایت کرده است.با توجه به دفاعیات متهم و مدارکی که شاکی ارائه داد قضات شعبه 11 برای تصمیم‌گیری در خصوص این پرونده تجاوز وارد شور شدند.

 

ارسال نظر