جنایتکاران ناشناسی که خانه وکیل سرشناس اهواز را به رگبار بستند!!

هنوز مردان ناشناسی که خانه وکیل سرشناس اهواز را به رگبار بستند دستگیر نشدند و این فیلمی که در انتهای متن مشاهده میکنید از دوربین های مدار بسته منزل وکیل تهیه شده است!!

مردان مسلح خانه وکیل سرشناس اهوازی و برادرش را با سلاح کلاشینکف به رگبار بستند.

خانه+وکیل+سرشناس+اهوازی+را+به+رگباربستند

تیراندازی مردان خشمگین در ساعت 3 بامداد جمعه باعث رعب وحشت در اهواز شد.

یک فقره تیراندازی در حوالی ساعت 3بامداد جمعه یکم اسفندماه در منطقه پادادشهر اهواز به سمت خانه وکیل سرشناس اهوازی رخ داد.

ترس از تجاوز، زنی را 320 کیلو کرد+عکس

وی که سامی باوی نام دارد ضمن تماس تلفنی باخبرنگار رکنا اظهار داشت که به دلیل مشکلات قبلی باچند فرد خلافکار که اقدام به خرید فروش سلاح ومواد مخدر می کنند، بارها خودش وخانواده اش مورد تهدید قرار گرفتند تا اینکه ساعت تقریبی 3بامداد جمعه افراد مسلحه سوار برخودروی پژو پارس و با در دست داشتن سلاح کلاشینکف منزل شخصی اش در منطقه پادادشهر را به رگبار بستند که گلوله های شلیک شده وارد اتاق خواب شده بودند.

خانه+وکیل+سرشناس+اهوازی+را+به+رگباربستندف

مسئولین امر وقوع این تیراندازی در اهواز راتکذیب کرده بودند

این وکیل  دادگستری درادامه گفت هم زمان با تیراندازی به سمت منزلم سرنشینان 2 خودروی پژو نیز منزل برادرم درروستای جنگیه از توابع شهرستان کارون را به رگبار بسته و از محل متواری شدند که خوشبختانه دراین تیراندازی به هیچکس آسیبی وارد نشد.

اا

گفتنی است مسئولین امر وقوع این تیراندازی در اهواز را تکذیب کرده بودند که فیلم لحظه وقوع این تیراندازی توسط وکیل اهوازی در اختیار خبرنگار رکنا گذاشته شد .

بیبیبی

لازم به ذکراست در ماه های گذشته شاهد چندین سرقت مسلحانه و تیراندازی های رعب آور در سطح استان خوزستان بوده ایم.تحقیقات تکمیلی در خصوص وقوع این حادثه در دست بررسی است.

 

 

ارسال نظر