مردی بی رحم که پس از جدایی از همسرش برای مصرف چند قرص متادون برادرش که فقط 25 سال داشت را به قتل رساند!!

 این قتل هولناک شب 30بهمن 1399 در بولوار دکتر شریعتی منطقه قاسم آباد مشهد هنگامی رخ داد که مرد 40 ساله معتادی به نام «علی – ص» با پدرش برای گرفتن چند قرص متادون بیشتر به مشاجره پرداخت.پ

جنایت+با+قرص+متادون

در این میان، دوتن از برادران وی که از زیاده خواهی های برادرشان به تنگ آمده بودند، به طرفداری از پدر با وی درگیر شدند تا این که درگیری آن ها شدت گرفت.

در همین لحظه ناگهان «علی- ص» چاقویی را برداشت و دو برادرش را از ناحیه پا زخمی کرد. در اثنای این درگیری وحشتناک، داماد خانواده به همراه همسرش از راه رسیدند و با دیدن این صحنه دلهره آور، بلافاصله مصدومان را با خودروی پژو به مرکز درمانی مهرگان رساندند ولی احمد (برادر 25 ساله )به دلیل خون ریزی شدید جان سپرد.

این گونه یک پرونده جنایی دیگر روی میز قاضی دکتر حسن زرقانی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) گشوده شد. در حالی که عقربه های ساعت، دقایق اولیه بامداد را نشان می داد، تحقیقات گسترده مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل وقوع قتل در حالی آغاز شد که اطرافیان متهم از فرار وی جلوگیری کرده بودند .با انتقال این مرد 40 ساله به پلیس آگاهی بررسی های تخصصی با دستورات ویژه قضایی زیرنظر سرهنگ سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) آغاز شد.

منبع:خبرگزاری رکنا

ارسال نظر