متجاوز دستگیر شد و به زندان افتاد.

خبری در دو روز گذشته درباره تجاوز به دو دختر 7 و 8 ساله دست به دست شد.

رییس دادگستری گنبد کاووس گفت : روز اول فروردین خبری مبنی بر تجاوز به دو کودک دختر 7و8 ساله در یکی از روستاهای گنبدکاووس منتشر شد که پلیس و دستگاه قضایی وارد عمل شدند.

وی گفت : مرد 55 ساله ای که نگهبان سد است بعنوان متهم این پرونده با ورود پلیس دستگیر وبه دستگاه قضایی تحویل که با تشکیل پرونده تجاوز بازداشت شد .واقعیت ماجرای تجاوز در گنبدکاووس چه بود؟

یزدانی با بیان اینکه افرادی با استفاده از فضای مجازی برنامه تهییج مردم را داشته اند گفت :امروز تجمع عده ای از شهروندان را در جلوی دادگستری گنبد کاووس داشتیم که خواستار رسیدگی سریعتر به این پرونده اند و متاسفانه عده ای هم به اموال عمومی خسارت وارد کردند که شناسایی ودستگیر شدند.

رییس دادگستری گنبدکاووس با اشاره به اینکه عده‌ای فرصت طلب با مطرح کردن مسائل قومی و قبیله‌ای کذب، قصد برهم زدن آرامش منطقه را داشتند که با حضور به‌موقع پلیس و ورود قاطعانه دستگاه قضایی موضوع پایان یافت افزود : دستگاه قضاییه به جد با هنجار شکنان مقابله خواهد کرد.

یزدانی درباره فرضیه تجاوز به دو کودک هم گفت: پزشک قانونی با انجام مراحل قانونی این قضیه را رد کرد ولی متهم به اتهام آدم ربایی در زندان به سر میبرد.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر