طبق اعلام سازمان هدفمند سازی یارانه ها، زمان پرداخت یارانه معیشتی مشخص شد.

زمان پرداخت یارانه معیشتی تغییر کرد.یارانه معیشتی از طرف دولت برای حمایت مالی از اقشار کم درآمد پرداخت می شود.یارانه معیشتی درواقع هر ماه طبق زمان مشخصی به حساب مردم واریز می شود.

آخرین یارانه معیشتی بنزین55 تا 205 هزار تومنی امشب به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.

مبلغ این یارانه همانند دوره های قبل برای خانواده های یک نفره 55 هزار تومان.خانواده های دو نفره 103 هراز تومان.خانواده های سه نفره 138 هزار تومان.خانواده های چهار نفره 172 هزار تومان.و برای خانواده های پنج نفره وبیشتر 205 هزار تومان می باشد.

یارانه

همچنین سومین قسط از پرداخت دومین مرحله وام یک میلیون تومانی کرونایی از حساب سرپرستان خانوارهایی که این وام را دریافت کرده اند از این ماه کسر می شود.

پس از پرداخت این یارانه دولت موظف است دو یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی و یارانه معیشتی کرونا را به حساب سرپرستان خانوار واریز کند.که طبق روال ماه های قبل یارانه نقدی در روز بیستم و یارانه کرونا در روزهای پایانی سال پرداخت می شود.

یارانه معیشتی اسفند ماه ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۰ اسفند ۹۹ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. پرداخت یارانه 120 هزارتومانی با همان یارانه کالایی امروز در مجلس نهایی شد. یارانه جدید از مهرماه پرداخت می شود. یارانه معیشتی جدید به ۶۰ میلیون ایرانی برای تامین کالاهای اساسی خود تعلق می گیرید. سقف یارانه کالایی خانوار پنج نفره و ۶۰۰ هزار تومان است.

ارسال نظر