فروش فوری سایپا | پیش فروش سایپا

جزئیات جدید از فروش فوق العاده سایپا منتشر شد .

فروش فوق العاده سایپا به اتمام رسید . آخرین طرح فروش فوق العاده سایپا در دی ماه به پایان رسید . قرار است فردا قرعه کشی فروش فوق العاده سایپا نیز برگزار شود . فروش فوق العاده سایپا پیش از این در چندین طرح با استقبال خوبی مواجه شده بود . در این طرح فروش فوق العاده سایپا نیز 5 محصول با قیمتی بسیار کمتر از بازار برای ثبت نام عرضه می شود .

 سایپا قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات خود را در دی ۱۴۰۰ یک شنبه دوازدهم دی برگزار می‌کند.

سایپا، طرح فروش پنج محصول خود را با موعد سه ماهه از پنجشنبه هفته گذشته به مدت سه روز به اجرا گذاشت و با پایان یافتن مهلت ثبت نام، قرعه کشی این مرحله فردا ساعت ۱۱ با حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد و نتایج این مرحله دوشنبه اعلام می‌شود.

در این طرح خودروهای کوییک با گیربکس معمولی، کوییک R، تیبا ۲، سایپا ۱۵۱ SE و کوییک پلاس اتومات ارائه می‌شود. مدت تحویل این طرح سایپا حداکثر ۹۰ روز ذکر شده است.

فروش فوق‌العاده محصولات سایپا با هدف تنظیم بازار و پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان واقعی و مصرف‌کنندگان به‌اجرا درآمده و باتوجه به اجرای برنامه‌های مختلف پیش‌فروش و فروش فوری فوق‌العاده محصولات در کنار امکان فک رهن اسناد خودروهای عرضه شده در طرح‌های قبلی، پیش‌بینی می‌شود به زودی هیجانات کاذب از بازار خودرو تخلیه شده و قیمت محصولات به ثبات و پایداری برسد.

فروش+فوق+العاده+سایپا+

ارسال نظر