سایپا از دو محصول جدید خود در بازار رو نمایی خواهد کرد.

سایپا از شرکت های خودروسازی ایرانی در سال 1344 در تهران بنیان گذاری شده است.پر فروش ترین محصولات ایرانی توسط سایپا تولید شده است.سایپا در تولید خودرو پراید بسیار موفق بوده است، در حال حاضر سایپا از دو محصول خود رونمایی کرده است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به خروج پراید از سبد محصولات این گروه خودروسازی در ابتدای تابستان امسال گفت: برنامه‌های جایگزین برای تولید محصول اقتصادی و ارزان قیمت از سوی وزارت صمت برنامه ریزی شده که به‌صورت مشترک با ایران خودرو در حال انجام است.

2 خودروی جدید سایپا با نام های اطلس و آریا به زودی روانه بازار خواهند شد. اخیرا سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل سایپا در خصوص رونمایی از این دو خودرو توضیحاتی داد و گفت: تولید نمونه نهایی محصول جدید گروه خودروسازی سایپا که در کلاس B طراحی شده و به نام "اطلس" به بازار عرضه می‌شود، به پایان رسیده و این خودرو با ظاهری مدرن و زیبا و وجود امکانات و تکنولوژی‌های ‌روز به زودی رونمایی خواهد شد. محصول دیگر پلت‌فرم SP۱۰۰ با نام تجاری «آریا» در چند ماه گذشته رونمایی شده و در حال انجام برنامه‌های پیش تولید آن هستیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به خروج پراید از سبد محصولات این گروه خودروسازی در ابتدای تابستان امسال گفت:

برنامه‌های جایگزین برای تولید محصول اقتصادی و ارزان قیمت از سوی وزارت صمت برنامه ریزی شده که به‌صورت مشترک با ایران خودرو در حال انجام است و بر این اساس پلت‌فرم مشترکی طراحی خواهد شد که محصول آن بتواند با کیفیت مناسب و قیمت ارزان در اختیار مردم عزیز قرار گیرد.

آریا نخستین کراس اوور ایرانی از مگاپلتفرم ملی SP100 است که پس از شاهین دومین محصول تجاری روی این پلتفرم محسوب می‌شود.

تصویر جدیدی از سایپا آریا لو رفته است که در ادامه آن را مشاهده می کنید.

آریا+کراس+اوور+سایپا

 

ارسال نظر