کلاهبرداری نامنصفانه پیمانکار پروژه مسکن مهربد.ن سر و صدا.

در حالی پرونده مسکن مهر به گفته مسئولان وزارت راه و شهرسازی به پایان راه خود رسیده و بخش اعظم پروژه‌های این طرح امسال به اتمام می‌رسد که برخی از واحدهای طرح مذکور دچار یک مشکل بزرگ شده اند. مشکلی که به نظر می‌رسد  کلاهبرداری پیمانکار مسکن مهر باعث و بانی آن است.

بعد از 12 سال هنوز پروژه ها را تحویل نداده اند

پروژه‌های مسکن مهر شهرک ابریشم کیانمهر استان البرز از این دست است که به گفته متقاضیان آن بعد از 12 سال هنوز واحدهای آنها تحویل نشده است. یکی از این متقاضیان می‌گوید: سال 87 یعنی حدود 13 سال قبل برای مسکن مهر در شهرک ابریشم ثبت‌نام کردم.

وی ادامه داد:

بر اساس اعلام اداره راه و شهرسازی استان البرز و پیمانکار پروژه ( آلانه گستر) تمام واریزی آورده را طی 13 سال اخیر انجام دادم. چندی قبل هم برای تحویل واحد خود مراجعه کردم که در کمال تعجب متوجه شدم واحد مسکن مهر بنده به همراه حدود 200 نفر دیگر فروخته شده است!

وی با بیان این‌که علاوه بر قرارداد مسکن مهر، برگه جانمایی واحد را نیز در اختیار دارم، تصریح کرد:‌

وقتی پیگیر ماجرا شدیم اعلام شد که اداره راه و شهرسازی استان البرز به پیمانکار مجوزی داده که درصدی از واحدها را به فروش برساند این در حالی بوده که پیمانکار بیشتر از حد مجاز واحدها را فروخته است.

وی بیان کرد: طی ماه‌های اخیر پیگیری‌های فراوانی را در این زمینه انجام داده ایم اما متاسفانه اداره راه و شهرسازی استان البرز به‌عنوان طرف متقاضیان تاکنون به این موضوع رسیدگی نکرده و فقط وعده و وعید می‌دهند.

خبرنگار تسنیم برای روشن شدن این موضوع با مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز تماس گرفت که موفق به گفت‌وگو در این زمینه نشد. همچنین پیگیری‌ها از شرکت آلانه گستر نیز به اینجا ختم شد که با مشاور مدیرعامل گفت‌وگویی صورت بگیرد که وی نیز با وجود تماس‌های مکرر پاسخگو نبود.

منبع:خبرگزاری رکنا

 

ارسال نظر