سحر قریشی | خانه سحر قریشی کجاست ؟ | مادر سحر قریشی | سحر قریشی و پویان مختاری | سحر قریشی و مهدی طارمی

سحر قریشی با چهره خسته و کسل در جشن تولدش جنجالی شد .

سحر قریشی بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . سحر قریشی در فیلم سینمایی اتومبیل که به تازگی اکران شده است بازی کرده است . سحر قریشی برای اکران این فیلم به سینما رفت که چهره خسته و کسل او حواشی زیادی داشت . عکس سحر قریشی که با کیک تولدش در این اکران منتشر شد حواشی کم نداشت . خانم بازیگر بسیار خسته و ناراحت عکس گرفته است و انگار نه انگار که تولدش است .سحر قریشی هنوز در این باره توضیحی نداده است اما چهره کسل او با واکنش کاربران روبرو شد.

چند تصویر از صورت پف کرده سحر قریشی

سحر+قریشی+

سحر+قریشی+ (1)

سحر+قریشی+ (2)

سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی

ماجرای ورود به بازیگری سحر قریشی

سحر قریشی از طریق یکی از آشنایان همسر سابقش (مهران اخوان ذاکری) تشویق می شود که برای فیلم سینمایی لج و لج بازی تست بدهد و در سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم لج و لجبازی به تهیه کنندگی آقای زبر دست و کارگردانی سید مهدی برقعی وارد عرصه سینما شد. سحر قریشی توسط سارا خوئینی ها برای بازی در این فیلم انتخاب شد که آغاز ورودش به سینما و تلویزیون بود.بعد از بازی در فیلم لج و لج بازی، توسط سیاوش خیرابی برای بازی در نقش یلدا به سهیلی زاده معرفی می شود. او برای بازی در نقش یلدا تست می دهد و قبول می شود و همین آغاز موفقیتش در عرصه بازیگری می شود. بعد از بازی در نقش یلدا در سریال دلنوازان معروف می شود و تقریباً برای تمام مردم ایران شناخته شده می شود.

گوشواره زیبای سحر قریشی

سحر+قریشی

فیلم دردسر بزرگ، دومین کار سینمایی سحر قریشی بود، فیلمی به کارگردانی مهدی گلستانه و نویسندگی قربان محمدپور که در سال ۱۳۸۹ تولید شد. سحر قریشی دومین مجموعه تلویزیونی خود را با بازی در مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیافتد در سال ۱۳۸۹ روی آنتن شبکه تهران داشت.

 

ارسال نظر