جدید ترین عکس از نیوشا ضیغمی در کنار دختر زیبایش لنا خانم.

به گزارش ستاره پارسی : نیوشا ضیغمی از بازیگران محبوب سینمای ایرانی است.نیوشا ضیغمی با تشویق مادرش وارد عرصه بازیگری شد.پدر نیوشا ضیغمی دوست نداشت او وارد این حرفه شود او به پزشکی یا مهندسی بیشتر علاقه داشد. نیوشا ضیغمی متاهل است و مهریه او یک سکه است.

جدیدترین عکس از نیوشا ضیغمی در کنار دختر بامزه اش لنا

نیوشا ضیغمی

مخالفت پدر و مادر نیوشا ضیغمی برای بازیگری

پدر و مادر نیوشا ضیغمی هم به مانند خانواده بسیاری از هنرمندان با بازیگر شدن فرزندشان مخالف بودند اما در نهایت به این موضوع رضایت دادند.

نیوشا ضیغمی در یک گفتگو درباره مخالفت پدر و مادرش با بازیگر شدنش گفت:

وقتی می خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود.

پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

نیوشا-ضیغمی-و-پدرش

خانواده-نیوشا-ضیغمی

ماجرای ازدواج نیوشا ضیغمی از زبان خودش

 حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

عکس-کودکی-نیوشا-ضیغمی

    آرش پولادخان:حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.

امین-حیایی-و-نیوشا-ضیغمی

 

 

 

ارسال نظر