انتقاد بی سابقه علی دایی به دولت خبر ساز شد.

علی دایی متولد ۱۴ بهمن ۱۳۴۸ و در شناسنامه: ۱ فروردین ۱۳۴۸ در اردبیل به دنیا امد علی دایی بازیکن سابق و مربی فوتبال، تجارت‌پیشه و کارآفرین ایرانی است.در کودکی علی دایی را شهریار صدا می زنند، این نام هم اکنون لقب وی است.علی دایی بعد از فوت پدرش در سال 81 با دختری بنام مریم که از آشنایان دورشان بود ازدواج کرد و صاحب دختری بنام دنیز شد اما این وصلت سرانجام بعد از مدت کوتاهی به طلاق منجر شد.علی دایی در اول بهمن ماه ۱۳۸۳ برای دومین بار ازدواج کرد

موج چهارم کرونا در ایران از هفته دوم فروردین و با عملکرد نامناسب دولت در جلوگیری از سفرهای نوروزی و دیگر تجمع‌ها و البته کم‌توجهی برخی مردم به پروتکل‌های بهداشتی آغاز شده است.

در شرایطی که از دو هفته پیش مشاغل گروه‌های دو، سه و چهار در شهرهای با وضعیت قرمز کرونا تعطیل شده‌اند و طبق آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، این تعطیلی حداقل یک هفته دیگر ادامه دارد، علی دایی ، کاپیتان و سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به شرایط کشور در موج چهارم کرونا انتقاد کرد.

علی دایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

    «خطاب به دولت محترم ایران؛ ضمن قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه مبارک! حق مردم ما این نیست، زمانی که باید کشور را قرنطینه می‌کردید، اجازه‌ای سفرهای داخلی را صادر کردید. موقعی که کارگران و قشر ضعیف جامعه باید سر کار بروند، همه‌جا را تعطیل می‌کنید، اما مایحتاج روزانه این قشر زحمتکش را تامین می‌کنید.»

این چهره سرشناس فوتبالی در ادامه تاکید کرد:

    «همه جای دنیا وضعیت کرونا در حال ثبت شدن است اما شما حرف از موج چهارم و پنجم کرونا می‌زنید. کمترین حق این مردم، واکسن مورد تایید سازمان بهداشت جهانی آن هم به صورت مجانی است. تاریخ هیچ وقت دوران طلایی شما را فراموش نخواهد کرد!»

علی دایی

ارسال نظر