رضا صادقی عاجزانه از شاکی پرونده حمید صفت درخواست آزادی او را دارد.

رضا صادقی، (زادهٔ ۲۵ مرداد ۱۳۵۸) خواننده پاپ و ترانه‌سرای اهل ایران است.اصالت رضا صادقی از روستای کریان از توابع شهرستان میناب در استان هرمزگان است.رضا صادقی در ۲۰ بهمن ۱۳۹۰ با دختری ایرانی ساکن آلمان عقد و یک سال بعد در سال ۱۳۹۱ ازدواج کرد.حاصل ازدواج رضا صادقی دو، ۲ دختر به نام‌های تیارا (زادهٔ بهمن ۱۳۹۲) و ویانا (زادهٔ خرداد ۱۳۹۶) دارند.

روز گذشته حکم قصاص حمیدصفت خواننده جوان ایرانی که به اتهام قتل عمد ناپدری اش متهم شده بود صادر شد.

رضا صادقی در استوری اینستاگرام خود اینطور نوشت:

دوستان و همکاران هنری یعنی واقعاً متوجه شرایط این جوان نیستیم با توجه به آورده ای نداره .خبر خوندم از قصاص که همه قلبم دعاست. صحت نداشته باشه. اما چقدر عجیب سکوت اهل هنر، بی‌شک درخواست محترمانه و هنرمندانه اهل هنر بی‌تأثیر در نظر خانواده شاکی نیست. آنها هم حق دارند اما مطمئنم درخواست مردم را دست رد نمی زنند. این جوان بعد خدا به مردمش نیاز دارد و این سکوت حقش نیست.

رضا صادقی

«حمید صفت» ششم خردادماه سال ۹۷ از زندان با قرار وثیقه آزاد شد.

عکس لو رفته رضا صادقی در کنار یکی از شاخ های اینستاگرامی!

در اواخر سال ۹۹ با اعتراض اولیای دم به آزادی وی این بار پرونده به کمیسیون ۱۱ نفره پزشکی قانونی فرستاده شد و برای برطرف‌ شدن ابهامات، بازپرس رسیدگی‌کننده به پرونده در دادسرای جنایی تهران، دستور تشکیل هیأت ۱۱ نفر متخصصان پزشکی قانونی را صادر کرد.

هیأت پزشکی در دادسرای جنایی تهران حاضر شدند و در جلسه تحقیق از حمید صفت دفاعیات وی را شنیدند.

با تکمیل تحقیقات، با توجه به نظریه کمیسیون پزشکی و طبق ماده ۲۹۰ قانون مجازات اسلامی مبنی بر این که اگر کسی آگاهی داشته باشد که فرد بیمار است، با او درگیر شود، گرچه عمل نوعاً کشنده نباشد، او مرتکب قتل عمد شده است، کیفرخواست رپر معروف به اتهام قتل عمد صادر شد و حمیدصفت پای میز محاکمه ایستاد.

در جلسه دادگاه پس از دفاعیات متهم و وکیل او، قاضی پرونده دستور بازداشت حمید صفت را صادر کرد

 

 

 

 

 

ارسال نظر