ادعای عجیب فامیل درجه یک آزاده نامداری

آزاده نامداری در 8 فروردین سال 1400 در گذشت.آزاده نامداری با مرگ ناگهانی خود همه را شکه کرد. برای مرگ آزاده نامداری حواشی زیادی ایجاد شده است.آیا واقعا آزاده نامداری خودکشی کرده است؟

دایی آزاده نامداری بی پرده حرفای خود را زد که در ادامه می خوانید:

به صراحت اعلام می کنم که مرگ ناگهانی خواهر زاده عزیزم که شخصیتی پرتحرک و فعال و توانمند بود، بواسطه قتل و خودکشی نبوده است (وجود یک یا دو برگ داروی اعصاب این روز ها به لطف بعضی از بی کفایتی ها در خانه هر ایرانی است که خبرنگار غیر حرفه ای غیر مسئول این را هنوز نفهمیده است)

اظهارات غیر حرفه ای و دور از انتظار جناب شهریاری قبل از نتیجه مطالعات سم شناسی نسبتا عجولانه و غیر قابل قبول است و ضمنا ایشان باردار هم نبوده است :

خجالت بکشید نامردان بی حیا!!!!

آخرین پست اینستاگرامی ایشان دلالت بر روحیه ای شاد و سرحال بوده که در پیام نوروزی به همراه دخترش گلش- گندم-کاملا هویدا است(این پست را همسر ایشان جناب دکتر عبادی شخصا ثبت کرده است)

ایشان در طول سال های اخیر بعد از ممنوع التصویری اش در صدا و سیما که دلیل صدا و سیما پسند اما بسا غیرمنطقی دارد!بسیار تحت فشار و استرس بوده که موجبات تحمل بار سنگین اجتماعی هم شده بود.

بعضی از بظاهر ابر رسانه ها (داخلی -خارجی)قتلگاه آدمیانی اند که تا مرز نبود حضور فیزیکی افراد هم رفتار جانکاه دارند که بماند....

بگذریم یا نگذریم حالا دیگر آزاده وجود ندارد اگر چه تکرار نامش دیگر ممنوع نیست....

"حالا آزاده آزاد شد و فقط این را دوستان فرهیخته می دانند نه زرد نویسان تاریک اندیش"

لطفا در فضای کثیف و کسل کننده مجازی به آتش شایعات بی اساس ندمید که فقط خدا می داند که:

ایست قلبی در این روزها یعنی چی و چرا؟؟؟

روحت شاد و روانت آسوده عزیزم خدا را شکر که قیامت و یوم العدل وجود داردبه امید دیدار تا قیامت که قیامت کند فریاد بسیارای داد ای بیداد کشم با صدای بلند فریادکه چرا این چنین !؟صبر می کنیم که تنها سلاح ماست با غم

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر