این زوج در وسط برنامه زنده با هم حرف های عاشقانه ای رد و بدل کردند

برنامه زوجی نو به تازگی برنامه ای است که از شبکه 3 صدا و سیما پخش می شود. در برنامه زوجی نو زوج های خوش بخت شرکت میکنند که یکی از زوج هایی که در برنامه زوجی نو شرکت کرده بود زوج تکواندو کار بودند که در ادامه فیلم این زوج را مشاهده کنید:

برنامه زوجی نو (زوجینو) هر شب ساعت ۲۲:۳۰ (روزهای شنبه تا ۴ شنبه)  از شبکه ۳ سیما پخش می شود. یکی از برنامه های پاییزی شبکه ۳، در کنار سریال طنز صفر بیست و یک با بازی سید جواد رضویان و سیامک انصاری و سیاوش طهمورث، همین برنامه زوجی نو خواهد بود که به صورت مسابقه است و به نظر می رسد با آمدن فصل جدید مسابقه استعدادیابی دورهمی احسان علیخانی، کار بسیاری از شبکه ها برای جذب مخاطب سخت می شود.

برای  تماشای بخش های مختلف این مسابقه و همچنین دانلود قسمت های برنامه زوجی نو به سایت شبکه ۳ در نشانی tv3.ir مراجعه کنید. مشاهده آنلاین مسابقه زوجی نو شبکه ۳  نیز در آدرس: live.irib.ir در دسترس است. جزییات و نحوه شرکت و ثبت نام و حضور در برنامه زوجی نو شبکه ۳ سیما در این گزارش ارائه شده است.

کارشناسان زوجی نو قصد دارند در این مسابقه به بررسی آسیب های اجتماعی، رفتارشناسی زوج های خاص، سلبریتی ها و مسائلی که ۱۴۰ زوج با آن روبرو هستند پرداخته و آن ها را در حوزه مدیریت بحران در زندگی با محوریت خانواده کاوش کند.

 

ارسال نظر